Wearme.1000x1000

Wearme Fashion

sketchbook

Wearme Fashion "Móda jako kultura" Edition je jedinečná sketchbook vystavující kulturní rozmanitost, kterou módní svět nabízí. Toto vydání se zabývá sjednocením třinácti různých kultur, které cestují nebo žijí v České republice ve formě módních náčrtů inspirovaných každou z těchto kultur individuálně a každá doprovázená jejich vlastním příběhem.

Jedná se o první vydání svého druhu publikované v České republice s nadějí, že každý bude ponořen do světa módy prostřednictvím tvůrčí inspirace, přičemž každý nákres vás bude inspirovat, protože vaše tvůrčí schopnosti jsou odhaleny a ožívají prostřednictvím barvení Skic.

Wearme Fashion, spojená s talentovanými módními návrháři, včetně Melinase Salehiho, Wang Yaozhena a Danniho Wu, aby vytvořila náčrtky a ilustrace s grafikou navrženou Livií Santangelovou a textem editovaným Chrisem Allbrittonem.

Co se týče původu a zdůvodnění skicáře, "nápad přišel poprvé ve středu noci jako reakce na to, jak propojit každou jednotlivou osobu v České republice a věnovat pozornost kulturní rozmanitosti a jejímu vlivu na módu v dnešní době" Editor Vera Artemyeva. "Měli bychom si uvědomit barevné vydání!"