Prim.1000x1000

PRIM

hodinky

ELTON HODINÁŘSKÁ, a. s. – VÝROBCE JEDINÝCH ČESKÝCH HODINEK PRIM

V České republice je jen hrstka lidí, kteří neznají značku PRIM. Je to tak, většina Čechů, Moravanů a Slováků vlastní jako své první hodinky právě PRIMky. V tomto spojení můžeme nazvat hodinky PRIM „rodinným stříbrem“.

Význam značkových náramkových hodinek PRIM nebyl zanedbatelný ani na světové mapě hodinářského průmyslu. To také dokazuje zvýšený zájem o tyto hodinky v zahraničí.

Už více než šedesát pět let vyrábíme v Novém Městě nad Metují náramkové hodinky PRIM, které jsou symbolem kvality a důkazem zručnosti českých hodinářů. Téměř tisíc úkonů provedou v továrně společnosti ELTON hodinářská, než se z více než sto třiceti jednotlivých součástek stanou náramkové hodinky s mechanickým strojkem. Devadesát devět procent těchto součástek vyrobíme přímo u nás. Vyrobit kompletně mechanické hodinky pod jednou střechou – to je unikát i v rámci celosvětového měřítka.

Díky této výjimečné schopnosti můžeme našim zákazníkům nabídnout téměř neomezené možnosti při plnění jejich specifických potřeb a přání.

Přijměte, prosím, naše pozvání do světa jemné mechaniky, precizní konstrukce a nadčasového designu.