Bk.1000x1000

B.K.

Barbora Kafková

oděvní design

Kolekce „Cestovní" Kolekce se zaměřuje na cestování a vzpomínky s ním spojené. Jedná se o trička se slepou mapou České republiky rozdělenou na její historické země, tedy Čechy, Moravu a Slezko. Jednotlivé části jsou reprezentovány minimalistickou linkou, rozeběhnutou po tričku, tak aby na první pohled nebyla mapa zřetelně rozeznatelná a chtělo to tak zapojit mysl a fantazii při hledání navštívených míst. Kolekce je zároveň v minimalistických barvách, tedy černé, bílé a šedé. Ke každému tričku je přiložena fixa na textil ve stylovém pouzdru s českou trikolorou, aby se vlastník mohl na mapu na tričku zaznamenávat cesty, výlety, vzpomínky. Je to cestovní deník na triku a interaktivní kousek děvu, který se ve skříni jen tak neztratí. Pro úplnost nechybí návod a popis jak s tričkem zacházet. Vyrábíme je jak v dámské, pánské tak i dětské variantě.

Každý kousek malujeme ručně, nepožíváme tisk. Jsme si tak jisti kvalitou, protože každé tričko mám projde rukama. Vydrží s Vámi tak nejedno dobrodružství.

Přesahem této kolekce je zároveň možnost nechat si vyrobit mapu Světa či jakéhokoliv jiného státu nebo území na zakázku.

Trička jsou ze 100% bavlny s vysokou gramáží vyráběná pod záštitou FairWear (společnost zabývající se férovými pracovními podmínkami). Rádi bychom však speciálně pro Prague Design Week vytvořili trička z kolekce z organické bavlny. Zároveň jednáme s českými dodavateli látek, aby i trička mohla být vyráběna v České republice.